Нумерацію сторінок, розділів, підрозділів, пунктів, рисунків, таблиць, формул подають арабськими цифрами без знаку «№».
Усі сторінки роботи, враховуючи титульну сторінку, анотацію та додатки, нумерують наскрізно; номер на титульній сторінці не ставлять, а на наступних сторінках зазначають у правому верхньому куті сторінки без крапки в кінці.
Нумерують тільки розділи основної частини, а зміст, вступ, висновки — ні.
Номер розділу ставлять після слова «РОЗДІЛ», після номера крапку не ставлять. Заголовок розділу друкують з нового рядка.
Підрозділи нумерують в межах кожного розділу за принципом «номер розділу — номер підрозділу». Після номера підрозділу має стояти крапка, наприклад, «2.4.». Заголовок підрозділу наводять у тому самому рядку.
Пункти нумерують у межах кожного підрозділу таким чином: номер розділу, номер підрозділу, номер пункту, наприклад, «2.3.4.». Заголовок пункту наводять у тому самому рядку, але пункт може й не мати заголовка.
Наприкінці назв розділів, підрозділів і пунктів крапку не ставлять.
Формули нумерують у межах розділу. Наприклад, «формула (2.3)» означає «третя формула другого розділу». Наявність підрозділів на нумерацію формул не впливає. Формули, на які немає покликань, можна не нумерувати. Номер необхідно брати у круглі дужки та розміщувати на правому полі сторінки на рівні нижнього рядка формули, якої він стосується.
Рисунки нумерують у межах розділу та позначають словом «Рис.», наприклад, «Рис. 1.2».
Таблиці нумерують послідовно в межах розділу. У правому верхньому куті над заголовком таблиці розміщують напис «Таблиця» із зазначенням її номера. Номер таблиці містить номер розділу та порядковий номер таблиці, між якими ставлять крапку, наприклад: «Таблиця 2.3».
Додатки оформлюють як безпосереднє продовження роботи на наступних сторінках. Їх розміщують у порядку згадування в тексті роботи. Кожен із додатків розміщують на окремій сторінці. Додаток повинен мати заголовок, який друкують угорі симетрично відносно тексту. Додатки нумерують великими українськими літерами та позначають словом «Додаток», наприклад, «Додаток Б».